Hakkında

HoloWorld bir blog sitesi olup konu sınırlaması olmamakla birlikte; genellikle sanal gerçeklik haberleriartırılmış gerçeklikyapay zekasiber güvenlikyeni nesil teknolojiler ve bilimsel gelişmeler hakkında paylaşımlardan oluşmaktadır.

Bu sitenin temeli basitlik, saflık, bağımsızlık ve samimiyet üzerine kurulu. Basit bir açıklamayla; yeni nesil teknolojik gelişmeleri kendi çapımda takip etmeye ve dikkatimi çeken haberleri de gücüm yettiğince paylaşmak için bu blogu açtım. İngilizcemin ve yazı yazma kabiliyetimin iyi olmadığını biliyorum. Çoğu zaman dil çeviri araçları kullanıyorum. Ayrıca hayatın hızlı akışında olabildiğince özet ve kişisel paylaşımlar çoğunlukla mobil cihazlar kullanılarak yapılmaktadır. Editöryal süreçler işlememektedir. Bu yöntemin hızlı bilgi paylaşımı gibi avantajları olsada, beraberinde hataları ve eksiklikleri doğurmaktadır. Şimdiden oluşan ve oluşabilecek her türlü hata, eksiklik, yanlışlık, gaf vs için affınızı diliyorum. Yapılan paylaşımlarda kaynağı belirtmeye ve telif haklarına özen gösteriyorum. Buna rağmen bir hatam varsa lütfen bildirin gereğini en kısa zamanda yapacağım.

Elimizde olmayan durumlar nedeniyle (sunucu çökmesi, korsan saldırı, dns hatası vs) oluşabilecek aksaklıklardan sorumluluk kabul etmem. Farkettiğim anda elimden gelen ve gerekenleri yaparım. Mesele de burada başlıyor… Ne zaman farkederim belli olmayabilir. Böyle istenmeyen durumları bildirirseniz müteşekkir olurum.

Bu sayfayı ve site hakkındaki bilgileri güncel tutmaya çalışacağım. holoworld‘u takip etmenizi ve desteklemenizi umuyorum.

Bilginize saygıyla sunulur.

HoloWorld sakini Ömer Serdar Ören