Meta Connect 2022 etkinliğinin tarihi belli oldu

Yaklaşık iki senelik bekleyişten sonra yeni nesil Meta Quest VR başlığının da tanıtılacağı Meta Connect sanal etkinliğinin tarihi 11 Ekim 2022 olarak açıklandı. Eski adı Facebook Connect olan etkinlik, şirketin isim değişikliği kararından nasibini aldı ve bu sene Meta Connect olarak yola devam ediyor.

Bu sene ismi muhtemelen ‘Meta Quest Pro‘ olacak yeni nesil sanal gerçeklik başlığının tanıtılacağı CEO Zuckerberg tarafından açıklanmıştı. metaconnect.com internet adresinden tanıtımı yapılan etkinlik için şu şekilde bir açıklama yapılmış;

“Meta Connect; metaverse inşasını, artırılmış ve sanal gerçekliğin geleceğini araştıran bir günlük sanal bir etkinliktir. Endüstri liderleri en son teknolojileri paylaşacak ve geliştirici oturumları bunların nasıl kullanılacağını ele alacak. Amacımız, dünyayı birbirine daha da yakınlaştırmak ve yeni deneyimlerle insan bağını derinleştirmek.”

Şimdilik sadece tarihi açıklanan etkinliğin detayları belli olduğunda bilgi vermeye devam edeceğim. Sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

Etkinliğin resmi web sayfaları:

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s